Uzun yıllardır sektörde kusursuz hizmet parolası ile faaliyetlerine devam eden Kurumsal Temizlik Şirketi olan firmamız; Periyodik Temizlik Ankara hizmeti ile de sektörün öncüsü haline gelmiştir.

İş yerinizde, evinizde,fabrikanızda,ofisinizde bulunma saatleri göz önüne alınarak belirlenen günlük zaman dilimlerinde verilen genel temizlik hizmetleridir. Periyodik temizlik siz müşterilerimizin temizlik hizmeti verilecek yerin konumuna ve önemine göre; günlük, haftalık ve aylık olarak programlanan zaman dilimlerinde isteğe göre yapılır. Periyodik temizlik yaşamımızın en temel unsurudur. Periyodik genel temizlik kendi içinde çalışma şekilleri ve projenin içeriğine göre farklılıklar gösterebilir.
Ankara temizlik şirketi olan firmamız yapılan keşif sonucunda periyodik temizlik hizmetinin verilmesi gereken zaman dilimi hakkında sizleri bilgilendiriyor olacağız. Belirlenen gün ve saatte alanında uzman ve tecrübeli temizlik hizmeti veren ekiplerimiz; gerekli temizlik malzemeleri ile uygulama yapmak üzere hazır bulunacaktır.
Temizlik hizmeti verirken dikkat ettiğimiz hususlar;
Gerekli ekip ekipmanı tam ve zamanında yerine ulaştırmak,
Temizlik hizmeti veren personelin işinde uzman, güler yüzlü ve saygılı olması,
Periyodik temizlik hizmeti veren personelin son derece sessiz ve eşyaların yerini değiştirmeden temizlik yapması,
Periyodik temizlik hizmeti veren personelin dış görünüşüne özen göstermesi ve iş kıyafetleri ile uygulama yapması,
Periyodik temizlik hizmeti veren personelin uygulama yaptığı alanlarda doğru temizlik malzemelerini; doğru bir şekilde uygulaması ve siz değerli müştrilerimizin eşyalarının temizliği yapılırken özenli olmasıdır.

Ankara temizlik şirketi olan firmamızdan periyodik temizlik hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× Whatsapp Destek